Concurs video | Cum ai folosit site-ul Școalamea.md pentru a te implica în viața școlii?

Ai folosit site-ul nostru pentru a afla care e bugetul școlii? Sau pentru a afla nota medie la BAC a școlii tale? Sau mai degrabă ai completat formularul nostru și ne-ai împărtășit situația școlii tale?

Oricare ar fi motivele, spune-le și nouă. Trimite un video de maxim 30 secunde, în care să ne relatezi în ce mod ai folosit site-ul Școalamea.md și cum te-a ajutat să te implici mai mult în viața școlii. Cele mai bune video-uri vor fi plasate pe site, dar și pe pagina facebook Școala Mea.

Pentru a participa în concurs, trimite video-ul pe social@scoalamea.md până la 31 august 2015, folosind orice servicii de upload – Wetransfer, OneDrive, Google Drive etc. În email indică numele, prenumele, vârsta, instituția de învățământ și un telefon de contact.